دانشنامه دانستنی های جهان
بزرگترین، کوچکترین، عجیب ترین، وحشتناکترین، زیباترین، زشت ترین، بلندترین، طویلترین، کوتاه ترین، عمیق ترین.... همه ترین ها 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

سلام دوستان و علاقه مندان گرامی این برگه اطلاعاتی 

از همه عزیزانی که با نظرات و پیامهای زیبایشان ما را محبت میبخشند، قلبا سپاسگذارم. 

اینکه برگه اطلاعاتی ما و شما همه دوستان عزیز پا به سال پنجم خود گذاشت. (البته من اینرا کاملا فراموش کرده بودم و یکی از دوستان بسیار عزیز با عرض محبت شان یادآور شدند. ازیشان نیز خیلی سپاسگذارم.)  

درست چهار سال و چند روز قبل زمانیکه دانشجوی دانشگاه بودم، خیلی به اطلاعات عامه و دانستنی ها علاقه داشتم و در هر مورد مطالب جالب و خواندنی را جمع آوری میکردم. همین اشتیاق من سبب شد تا این برگه را براه اندازم تا مطالب مفید و خواندنیی را که جمع آوری میکردم را اینجا برای خواندن و دانستن سایرین شریک سازم. 

اینک چهار سال میگذرد و بفضل و احسان پروردگار بزرگ و یاری دوستان برگه ما یکی از پربازدیدترین وبلاگهای فارسی (با بیش از ۱.۷ ملیون بازدید کننده) گردیده و روزانه هزاران تن از دوستان از داشته های مفید این وبلاگ مستفید میشوند. این برای ما جایست بسا افتخار. 

 

یکبار دیگر از پیامها و کومنت های همه دوستان اظهار سپاس میکنم و امیدوارم همیشه ما را با نظرات نیک و مفید تان یاری بخشید تا بتوانیم ازین بیشتر مصدر خدمت و اطلاع رسانی مفیدتری برای شما باشیم. 

 

سپاس 

ابتهاج

 

  http://www.daneshnamah.com

[ پنج‌شنبه 17 آذر‌ماه سال 1390 ] [ 11:57 ] [ ابتهاج عبیدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ
موضوعات وب
امکانات وب
تعداد بازدید ها: 3616546